Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 05-05-2020 15:00

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden Maske Üretimine Destek

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik,"Pandemi sürecinde dikkat edilmesi gereken sosyal izolasyona katkı sağlamak amacıyla kadın konukevimizde misafir edilen kadınların katkılarıyla maske üretimi gerçekleştirilmektedir."dedi.

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden Maske Üretimine Destek

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüsle mücadeleye maske üretimiyle destek verdiklerini kaydetti.

Maske temini sağlamak üzere kuruluşları üretim merkezi haline getirdiklerini ifade eden Çelik, "Bakanlığımızın öngördüğü tedbirler kapsamında yeni tip koronavirüs ile mücadelede, il müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızda gerekli tedbirler alarak bakım altında bulunan çocuklarımız, yaşlılarımız ve misafir ettiğimiz kadınlarımıza yönelik tüm çalışmalarımızı etkin bir şekilde sürdürüyoruz."dedi.

-KADIN KONUKEVİ MİSAFİRLERİ MASKE ÜRETİMİNE DESTEK VERİYOR

Çelik, pandemi sürecinde dikkat edilmesi gereken sosyal izolasyona katkı sağlamak amacıyla kadın konukevimizde misafir edilen kadınların katkılarıyla maske üretimini gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları ifade etti:

"Maske üretimi ile tüm kuruluşlarımıza maske temini sağlayarak kuruluşlarımızı üretim merkezi haline getiriyoruz. Kadın konukevimizde ilk etapta bin adet maske üretimi gerçekleştirdik. Emeği geçen misafirlerimize ve personelimize bu vesile ile teşekkür ediyorum. Bu üretim miktarını daha yüksek seviyelere çıkarmayı hedefliyoruz. Devlet ve millet birlikteliğinin en güzel örneklerini sergilediğimiz bu dönemde büyük bir ihtiyaç haline gelen maskenin üretimini gerçekleştirerek ulusal bazda sürdürülen koronavirüs ile mücadeleye etkin katkı sağlıyoruz."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA