Güncel
Giriş Tarihi : 06-05-2020 15:25

Milletvekili Toprak: Çiftçilerimize Bolluk ve Bereket Diliyorum

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Bu mübarek ramazan ayında alın teri döken tüm çiftçilerimize bereketli bir ekim dönemi ve Rabbimden kolaylıklar diliyorum."dedi.

Milletvekili Toprak: Çiftçilerimize Bolluk ve Bereket Diliyorum

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman’ın gözde tarım ürünlerinden biri olan tütünün dikimine başlayan çiftçilere yönelik açıklamalarda bulundu.
Adıyaman’ın bereketli topraklarında verimli ve kaliteli tütünün yetiştirildiğini belirten Milletvekili Toprak, “Her alanda olduğu gibi, yaşam meselesi olan İlimiz tarımını da el ele, gönül gönüle vererek, ileri seviyelere ulaştıracağız.” dedi.

Milletvekili Toprak, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Bölge olarak İlimiz ekonomisinin en önemli kalemleri arasında yer alan tütüne çok elverişli topraklara sahibiz. En kaliteli sarmalık kıyılmış tütün bereketli topraklarımızda yetişiyor. İlimizde tütün fidelerinin yetişmesinin ardından, tarlalarda dikim işlemi de başlamış durumda. Tütün gerçek anlamda çok meşakkatli bir sanat işidir. Elinin değdiği her şeyi güzelleştiren, emeğini üretime geçiren, emekleriyle toprağı yoğuran, Türkiye’nin ekonomik gücüne güç katan Hemşehrilerimiz için inşallah bol ve bereketli bir yıl olur. Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bu mübarek ramazan ayında alın teri döken tüm çiftçilerimize bereketli ekim dönemi ve Rabbimden kolaylıklar diliyorum."

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA