Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 18-09-2020 12:35

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Enerji alanında bir birinden önemli projelerle tüketicilere Adıyaman ve Kahramanmaraş bölgesinde hizmet edecek olan AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yeni Dağıtım Hizmetleri Direktörlüğü görevine Mehmet İlbasan atandı.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. A.Ş. enerji alanında isim yapmış nitelikli personelle kadrosunu güçlendirdi.

TEDAŞ’ta mühendis, işletme başmühendisi, tesis başmühendisi, proje tesis grup müdürü ve son olarak bir dağıtım şirketinde proje tesis grup müdürlüğü görevinde bulunan Mehmet İlbasan, AKEDAŞ Elektrik Dağıtım’ın güçlü kadrosuna dahil oldu.

Enerji alanında bir birinden önemli projelerle tüketicilere Adıyaman ve Kahramanmaraş bölgesinde hizmet edecek olan AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yeni Dağıtım Hizmetleri Direktörü İlbasan’ın biyografisi ise göz doldurdu.

İlbasan'ın Biyografisi

Mehmet İlbasan, 1975 yılında Elazığ’da doğdu. 1998 yılında Fırat Üniversitesinden mezun oldu. İlbasan, 1998 yılından itibaren Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) bünyesinde mühendis, işletme başmühendisi, tesis başmühendisi, proje tesis grup müdürü olarak görev yaptı.

İlbasan, 2013 yılında özel sektöre geçti, 2013-2020 yılları arasında DİCLE Elektrik Dağıtım AŞ Proje Tesis Grup Müdürlüğü görevini yürüttü.1 Eylül 2020 tarihinde AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ’de Dağıtım Direktörlüğü görevine atandı.

 

Kaynak : PHA

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA