Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 19-09-2020 14:30

Besni'de İlköğretim Haftası kutlandı

Adıyaman'ın Besni ilçesinde 2020-2021 eğitim öğretim yılı İlköğretim Haftası törenle kutlandı.

Besni'de İlköğretim Haftası kutlandı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle 2020-2021 eğitim öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlaması hükümet konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılmasıyla gerçekleşti.

Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bayram Canlı, Fikret Ürey, Adil Kahya, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. 

Törenin ardından açıklamada bulunan Demirel, şunları ifade etti:

"Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Koronavirüs salgını nedeniyle eğitim-öğretimde bazı engellerle karşılaştık fakat hep birlikte tüm zorlukların üstesinden geleceğiz. Besni halkı olarak bizler her zaman her koşulda eğitimde engelleri aşmayı başardık. Başarının sınırı olmadığı gibi başarısızlığın da bahanesi olamaz diyoruz. 
Çalışma arkadaşlarımızla, dinamik bir öğretmen kadrosuyla, ilgili velilerimiz ve azimli öğrencilerimizle güçlü bir ekip olarak güzel Besni'mizi eğitim alanında hak ettiği yerlere taşıyoruz. Gerek yüz yüze gerekse uzaktan eğitimde uzun süredir hazırlıklarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Aldığımız dönütleri tek tek inceleyerek eksiklerimizi ivedilikle kapatıyoruz. EBA destek noktaları, canlı dersler, destekleme ve yetiştirme kursları, sosyal platformlardaki paylaşımlar ile öğrencilerimizin her alanda yanlarında olmaya çalışıyoruz. Allah’ın izniyle Besni'miz bu süreçten alnının akıyla çıkarken ülkemizde ve dünyada hayatın her alanda normalleşeceği günleri yakında göreceğimizi umuyorum."

Kaynak : PHA


@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA