Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 20-09-2020 10:40

Adıyaman 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na Kovid-19 engeli

Adıyaman 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ertelendi.

Adıyaman 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık  Fuarı'na Kovid-19 engeli

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar ve fuar komisyonunda yer alan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, Tarım ve Orman İl Müdürü Nurettin Kıyas'ın görüşleri doğrultusunda artan Kovid-19 vakalarından dolayı iptal edildiği açıklandı.

"Halkın sağlığı tüm organizasyonlardan önemli"

Adıyaman Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, yaptığı açıklamada, 23 Eylül' de yapılması planlanan Adıyaman 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık  Fuarı'nın ertelendiğini ifade etti.

Gül, vatandaşın sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirterek şunları kaydetti:

"Büyük bir heyecanla hazırlıklarını tamamladığımız  Gıda Tarım Ve Hayvancılık Fuarımızın iptali firmamız insiyatifiyle Adıyaman halkının ve katılımcı firmalarımızın sağlığı düşünülerek ileri bir tarihe ertelenmiştir. Halkımızın sağlığı tüm organizasyonlardan önde gelir. Biz fuarlarımızı vatandaşımız için yapmaktayız, dolayısıyla onları riskli ortamlardan uzak tutmakta başlıca görevlerimizdendir.

İleri bir tarihe ertelediğimiz fuarımızı daha sağlıklı bir ortamda yapmak en büyük arzumuzdur. Heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden fuar çalışmalarımız devam edecektir."

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA