Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 29-09-2020 11:05

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'ün okul ziyaretleri devam ediyor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, okul ziyaretleri kapsamında Şehit Engin Tilbaç ve Halide Edip Anaokullarını ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'ün okul ziyaretleri devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Şehit Engin Tilbaç ve Halide Edip Anaokullarında yüz yüze eğitim ve hijyen çalışmalarını yerinde inceledi.

Okul öncesi öğrencilerle bir araya gelen Alagöz, çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu.

"Öğrenciler olmadan okulların bir anlamı yok"

Alagöz, öğrencilerin güvenlik girişinden koridorlara, sınıflardan bahçeye kadar her yerde bilgilendirme ve sosyal mesafe işaretlerinin yer aldığını belirterek, şunları ifade etti:

"Okullarımızda eğitim gördüğünü, çocukların belirtilen kurallara büyük bir hassasiyetle uyduklarını, dezenfekte çalışmaları ve havalandırmanın sürekli yapıldığı sınıflarda, sıralar arasında sosyal mesafeyi koruyan sağlıklı bir oturma düzeninde derslerine başladı. Yüz yüze eğitime başladığımız bu günlerde çocuklarımızın yanında olduk, Gözlerindeki ışığa, kalplerindeki sevgiye ve yüzlerindeki mutluluğa ortak olduk. Okulların asıl sahipleri olan öğrenciler olmadan okulların bir anlamı yok. Rabbimden en kısa sürede eğitim - öğretime normal şekilde devam etmeyi nasip etmesini diliyorum."

Kaynak : PHA

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA