Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-10-2020 12:05

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'ün okul ziyaretleri devam ediyor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması sebebiyle okul ziyaretlerini ve incelemelerini sürdürüyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'ün okul ziyaretleri devam ediyor

Alagöz, Şambayat beldesi ve Besni ilçesindeki okulları ziyaret ederek, okulların yüz yüze eğitime hazır olduklarını yerinde gördü.

Şambayat Atatürk İlkokulunu ziyaret eden Alagöz, sınıflarında derslere katılarak, minik öğrencilerle tek tek ilgilendi. Çocukların büyük bir ilgi ve sevgiyle karşıladığı  Alagöz, öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunarak, bir süre sohbet etti ve öğretmenlerinden eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz, daha sonra Besni ilçesinde beraberinde Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ile Safyün Hatice Gölbaşı ilk ve ortaokulunu ziyaret etti.

Gaziantep'te düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinde Akıllı Ulaşım yarışmasında Türkiye finallerine davet edilen okul SAFKOD takımının hazırladığı "Acele İşe Radar Karışır" isimli projesi hakkında bilgi aldı.

"Okullarımızda olmak istiyoruz"

Okullarını çok özlediklerini ifade eden öğrenciler ise  bir an önce yüz yüze eğitime geçerek projelerine kaldıkları yerden devam etmek istediklerini belirterek, "Okullarımızın temiz ve güvenli olduğunu görüyoruz. Bizler maskelerimizi takarak, sosyal mesafeye dikkat ederek okullarımızda olmak istiyoruz."şeklinde ifade etti.

Alagöz, daha sonra, Kızılay Besni İlçe Temsilcisi Ali Erdoğan'la birlikte, Besni Eğitim Vakfı İlkokulunda Kızılay'ın ihtiyaç sahibi çocuklar için hazırladığı kırtasiye yardımlarını dağıttı.

Alagöz, okul gezilerinin ardından , Besni Kaymakamı Nazlı Demir'i makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel'de hazır bulundu.Kaymakam Demir, Alagöz ve Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, Besni İlçesinin 2020 - 2021 yılı eğitim ve öğretim faaliyetleri ile pandemi sürecindeki uzaktan eğitim, yüz yüze eğitim ve okulların durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA