Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 04-10-2020 12:15

İl Emniyet Müdürü Ergüder, Çelikhan’ı ziyaret etti

Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’i Çelikhan İlçesinde düzenlenen toplantıya katıldı.

İl Emniyet Müdürü Ergüder, Çelikhan’ı ziyaret etti

İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve beraberindeki ekip ile Cumhuriyet meydanında bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaş ve emniyet arasındaki ilişkileri hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Çelikhan Emniyet Amirliğine geçen İl Emniyet Müdürü Ergüder, yapılan toplantıya Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Koç ve sivil toplum kuruluşları ve emniyet personeli katıldı.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve Belediye Başkanı Mustafa Bulut’un bulunduğu toplantıda Çelikhan sorunları olan altyapının yapılmasıyla beraber doğal gaz, içme suyu ve kanalizasyon çalışmaların yapılması ile ilgili ilçede yapılacak proje çalışmaları hakkında konuşuldu.

Yaşanan bu pandemi süreci içinde bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Ergüder, vatandaşların asayiş ve huzurun sağlanması için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz ve vatandaşlarımıza yardımcı olacağız."dedi.

Belediye Başkanı Bulut, memnuniyetlerini ifade eden İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’e ve ekibine teşekkür etti.

Çelikhan Emniyet Amiri Hacı Bayram Arpacı tarafından emniyet amirliği bahçesinde misafirlere verilen yemek ikramı ardından dua edildi.

 

 

 

Kaynak : PHA

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA