Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-10-2020 12:55

Yeniden Refah Partisi’nden üyelik seferberliği

Yeniden Refah Partisi Adıyaman İl Teşkilatı şehrin farklı noktalarında açmış olduğu stantlarda üye kayıt işlemi gerçekleştiriyor.

Yeniden Refah Partisi’nden üyelik seferberliği

Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı Yusuf Uçar,  Demokrasi Parkı önünde açılan stantda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Adıyaman’da parti teşkilatımızı kurduğumuz günden bu yana vatandaşlar yoğun bir şekilde ilgi gösteriyorlar. Bizlerde gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz."dedi.

Adıyaman'ın Milli Görüş’ün kaleleri arasında yer alan illerin başında geldiğine dikkat çeken Uçar, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın başlatmış olduğu Milli Görüş davasına halkın büyük bir sevgisi ve saygısı var. Necmettin Erbakan’ın başlatmış olduğu milli projeler aradan yıllar geçse bir halen konuşuluyor. Çünkü Necmettin Erbakan’ın tek hedefi yerli ve milli projelerle halkın refah seviyesinin yükseklere taşınmasıydı. Bizlerde liderimiz Fatih Erbakan’la birlikte çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Adıyaman genelinde yapmış olduğumuz üye kayıt çalışmamızla stantlarımızı şehrimizin farklı noktalarında kurduk. Allaha hamdolsun ki, halkımızda stantlarımızı ziyaret ederek kendi isteğiyle partimize üye oluyor. Çünkü Yeniden Refah Partisi çok köklü bir partidir. Milli Görüş gibi büyük bir misyonu köklerine sarmış olan bu davaya sahip çıkarak Yeniden Refah Partisi olarak çalışmalarımıza yılın 365 günü devam edeceğiz. Partimizin il, merkez ilçe, kadın kolları ve gençlik kolları mahalle mahalle gezerek çalışmalarını sürdürüyorlar. Adıyaman halkı da parti üyelerimiz kapılarını çaldıkları vakit onları çok sıcak bir şekilde karşılıyorlar. Bizlerde Adıyaman halkına hizmetkar olmak için çalışmalarımızı daha yoğun bir şekilde sürdüreceğiz. Bugün stantlarımızı ziyaret edip üye olan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz."

 

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA