Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 13-10-2020 14:45

Şampiyon tenisçiler belli oldu

Adıyaman'da 5 -11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Amator Spor Haftasi etkinlikleri kapsamında tenis müsabakaları düzenlendi.

Şampiyon tenisçiler belli oldu

Adıyaman'da 5 -11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen #AmatorSporHaftasi etkinlikleri kapsamında tenis müsabakaları düzenlendi. 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, yaptığı açıklamada, "Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği şekilde düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması ve sporda farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlenen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri tenis turnuvası düzenlendik ve sporcularımızın yoğun ilgi hepimizi mutlu etti.” dedi. 

Sporun tabana yayılmasına gayret ettiklerini belirten Keleş, şunları kaydetti:

"Halkımızın, çocuklarımızın ve gençliğimizin spor yapması için bütün tesislerimizi halka açmış durumdayız. Halkımızın spor yaparak sağlıklı bir yaşam biçimi kazanmasını hedefliyoruz. Bu anlamda binlerce gencimizi sporun güzellikleriyle, fair play ruhuyla buluşturan ‘Amatör Spor Haftası’nı büyük bir heyecan ve coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz."

Yeni Mahalle tenis kortunda düzenlenen müsabakalar sonunda Gençler Kategorisinde Birinci Mehmet Çelik olurken ikinciliği M. Sadık Demir elde etti. Büyükler Kategorisi 1 Grup birincisi Müslüm Altun, ikinci Mehmet Kılınç 2 Grup birincisi Faruk Güler, ikinci Hakan Bağcı 3 Grup birincisi Gökhan Şenlik, ikinciliği ise Murat Yıldız elde etti.

Düzenlenen ödül töreni sonunda dereceye giren sporcularımıza plaketlerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Spor Hizmetleri Müdürü Zeynal Abidin Deneri ve Adıyaman Tenis İl Temsilcisi Mehmet Kılınç tarafından takdim edildi.

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA