Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 19-10-2020 15:25

Köy ve mahalle muhtarlarından Vali Çuhadar’a 'Muhtarlar Günü' ziyareti

Adıyaman köy ve mahalle muhtarlarından oluşan yaklaşık 20 kişilik bir heyet 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Vali Mahmut Çuhadar’ı makamında ziyaret etti.

Köy ve mahalle muhtarlarından Vali Çuhadar’a 'Muhtarlar Günü' ziyareti

Gerçekleşen ziyarette, Vali Yardımcısı Yunus Kızılgüneş’te hazır bulundu.  

Vali Mahmut Çuhadar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla köy ve mahalle muhtarlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"Muhtarlarımız milletimizin eli, gözü, kulağı konumundadır"

"Muhtarlık müessesesi, kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biridir" şeklinde ifade eden Vali Çuhadar, Yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlarımız, milletimizin eli, gözü, kulağı konumundadır."dedi.

Vali Çuhadar, şu ifadelere yer verdi:

"Devletimizin vatandaşlarımıza ulaşması noktasında her zaman ön saflarda olan muhtarlarımız, halkımızın kendi içlerinden biri olarak her türlü sorun, sıkıntı ve taleplerini rahatlıkla ilettikleri temsilcileridir. Bu vesileyle demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturan, devlet ve millet arasındaki en güçlü köprüyü teşkil eden tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, kendilerine sağlık, mutluluk ve görevlerinde başarılar diliyorum." 

Vali Çuhadar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla gerçekleşen ziyarette ayrıca köy ve mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek muhtarlar tarafından dile getirilen sorun ve taleplerle ilgili notlar aldı.

 

Kaynak : PHA

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA