Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 20-10-2020 13:35

Oto yıkamacılarda 'korona' yoğunluğu

Adıyaman'da araçları yıkamanın yanı sıra dezenfekte işlemi de yapan oto yıkamacılar yoğunluk yaşıyor.

Oto yıkamacılarda 'korona' yoğunluğu

Koronavirüs nedeni ile Adıyaman’da birçok vatandaş oto yıkamacıların yolunu tuttu. Araçları yıkamanın yanında dezenfekte işlemi de yapan oto yıkamacılarda yoğunluğun yüzde 30 arttığı öğrenildi.

Koronavirüse karşı birçok alanda yapılan dezenfekte işlemlerini araçlarında uygulamak isteyenler oto yıkamacıların önünde sıra oluşturdu. Oto yıkamacılar müşterilerinin iç dış yıkamanın yanı sıra dezenfektasyon işleminin de yapılmasını hatta dezenfektasyon işlemi yapılma şartıyla araçlarını yıkamaya verdiklerini söyledi.

"Yoğunluk durumuna göre randevu sistemiyle çalışıyoruz"

Oto yıkamacı Emre Diş, PHA muhabirine yaptığı açıklamasında, koronavirüs nedeni ile işlerinin bir yoğun olduğunu ifade etti.

Müşterilerin araçların hem iç temizliğinin ve dezenfektasyon işlemi yapılmasını istediklerini aktaran Diş, "Bizlerde müşterilerimizin isteklerine göre araçlarını yıkayıp teslim ediyoruz. Zaten bizim işlerimiz yaz aylarında yoğun oluyordu. Ama müşterilerimiz daha hijyenik bir şekilde araçlarına binmek istediklerinden dolayı işlerimizde yüzde 30 artış oldu. Yoğunluk nedeniyle duruma göre randevu sistemiyle de çalışıyoruz."şeklinde ifade etti.

 

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA