Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 20-10-2020 16:40

Başkan Kılınç'tan, YKS’de dereceye giren öğrencilere ödül

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, YKS’de ilk bine girerek Türkiye derecesi yapan Adıyamanlı öğrencileri makamında ağırlayarak ödüllendirdi.

Başkan Kılınç'tan, YKS’de dereceye giren öğrencilere ödül

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nda ilk bine girerek Türkiye derecesi yapan Adıyamanlı öğrencileri ödüllendirdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen kabulde, 2020 YKS Türkiye 323.’sü olarak Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazanan Gülşen Sabak, Türkiye 844.’sü olarak Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü kazanan Yusuf Can Karagöz, Türkiye 874.’sü olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Zeynep Dicle Alkan ve Türkiye 952.’si olarak İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan Ömer Faruk Alkayış ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Kılınç, öğrencileri elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti.

Ziyaret sonunda Başkan Kılınç, başarılı öğrencilere Türk ve Dünya Klasiklerinden kitaplar hediye ederek, çeyrek altınla ödüllendirdi.

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA