Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 27-10-2020 14:50

Başkan Kılınç, park projesini yerinde inceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından 10 mahallede başlatılan 10 park projesinden bir tanesi olan Mimar Sinan Mahallesi’ndeki park çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Kılınç, park projesini yerinde inceledi

Adıyaman Belediyesi’nin 10 mahallede yürüttüğü 10 park projesi tüm hızıyla devam ediyor.

‘10 mahalleye 10 park’ projesi kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde incelemek için Mimar Sinan Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Park ve Bahçeler Müdürü Zeynal Abidin Sağlam’dan bilgi aldı.

Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, parkların kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete gireceğini müjdesini verdi.

Kılınç, "Adıyaman Belediyesi olarak halkımızın taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda kısa süre önce 10 mahallemizde yapımına başladığımız parklarımız hızla ilerliyor. Bugün Mimar Sinan Mahallemizde çalışmaları sürdürülen parkımızda incelemelerde bulunarak yetkili arkadaşımızdan bilgiler aldık. İnşallah bu ve diğer parklarımız kısa süre içerisinde tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacak.” dedi.

Mimar Sinan Mahallesi muhtarı M. Emin Şahin ise mahallelerine yapılan parktan dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA