Advert Advert Advert Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 31-10-2020 15:10

Vali Çuhadar'dan GAP Gazeteciler Birliğine ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar GAP Gazeteciler Birliği Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Vali Çuhadar'dan GAP Gazeteciler Birliğine ziyaret

Vali Çuhadar ziyarette yaptığı konuşmasında, basının ve gazeteciliğin önemine dikkat çekti.

Gazeteciliğin bir kamu görevi olduğunu ifade eden Vali Çuhadar, "İlimizde ilçelerimizde, köylerimizde kamunun en üst yöneticisi olarak meselelere hakim olmamıza rağmen göremediğimiz, gözden kaçırdığımız sorunlar da basın aracılığı ile, gazeteler ve gazeteciler bizlere ışık tutuyor, yol arkadaşlığı yapıyor. Kamu görevine desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz gazetecilerin yapmış oldukları haberler, eleştiriler, değerlendirmelerden faydalanıyoruz.

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’a iade-i ziyarette bulunmak ve bir süre önce geçirdiği rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi sunmak istedim, bu nedenle bu ziyareti gerçekleştirdim. Bölgemizin saygın meslek kuruluşlarından biri olan GAP Gazeteciler Birliğinin genel merkezinin de Adıyaman’da bulunmasından dolayı ayrıca memnunum."ifadelerini kullandı.

Vali Çuhadar 20 yıllık vali gibi işe başladı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz ise,"Mahmut Çuhadar valimizi genel merkezimizde ağırlamaktan oldukça memnun olduk, sayın valim mülkiye teşkilatının önemli bürokratlarından biri ve ilk görev yeri Adıyaman olmasına rağmen 20 yıllık vali gibi işlere öncülük edip, göreve hızlı başladı.

Adıyaman’a kalıcı hizmetler yapmasını bekliyoruz, gazeteciler olarak kentin sorunlarını, geleceğine dair meseleleri bizlerde gündemde tutarak kentin sorunlarının çözümüne bizlerde katkı sunmak derdinde, telaşındayız.Vali beyi bir sonraki ziyaretimizde inşallah yeni valilik hizmet binasında ziyaret edeceğiz." dedi.

Ziyarette hazır bulunan GAP Gazeteciler Birliği Genel Sekreteri Tayfun Güzel ve  GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Kemal Kutlu, cemiyetin çalışmaları ve 2021 hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA