Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 04-11-2020 19:35

Başkan Alkayış: 2023 hedefimiz için tüm teşkilat kademelerimiz ile sahadayız

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı Kasım ayı ilçe danışma meclisi toplantısı İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Alkayış:  2023 hedefimiz için tüm teşkilat kademelerimiz ile sahadayız

Parti binasında gerçekleştirilen danışma meclisi toplantısına Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensuplarının katılımlarıyla icra edildi.

İlçe danışma meclisi toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti olarak tüm teşkilat kademeleri ile sahada olduklarını söyledi.

Üye sayısını artırmak için tüm teşkilatlarıyla parti olarak yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten Alkayış, “Merkez ilçe teşkilatımız, il teşkilatımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız, belde başkanlarımız ve teşkilatımızın tüm kademeleri seferberlik halinde tam kadro olarak sahadayız. Amacımız AK Parti camiamızı, ailemizi daha da genişletip Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız liderliğinde 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektir. Bu büyük davanın daha geniş kitlelere ulaşması için girilmedik gönül bırakmayacağız.” Dedi.

Adıyaman halkının her seçimde ve şartta AK Parti ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühlerini gösterdiğini vurgulayan Alkayış, kendilerinin de halkın bu ilgisini yürüttükleri çalışmalarla üyeliklerle taçlandırmaya çalıştığını ifade etti.
Teşkilat olarak hedeflerine odaklandıklarını kaydeden Alkayış, şöyle konuştu:
“Teşkilatımızın tüm kademeleri bu hedefe odaklanmış bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizlerde bu vesile ile genel merkezimiz ile birlikte çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürmeye devam ediyoruz. 2023 hedeflerimizi yakalamak için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koymaya çalışıyoruz. AK Parti Merkez İlçe kasım ayı İlçe Danışma Meclisi toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

İl Başkanı Mehmet Dağtekin de toplantılarının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılıç ise 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.
Teşkilatlar ile sürekli istişare halinde olduklarını vurgulayan Kılıç "2023 hedeflerine doğru bizlerde durmaksızın çalışmalarımızı gerçekleştirip teşkilatlarımız ile istişarelerimi her zaman gerçekleştiriyoruz. Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte teşkilatımızın bizlere verdiği sorumlulukları yerine getirip gündemimize aldığımız üyelik çalışmalarını hassasiyetle yürütüyoruz. Gerçekleştirilen merkez ilçe danışma meclisi toplantımızın hayırlara vesile olmasını dileyerek, ilçe başkanımız Av. Mustafa Alkayış ve yönetimine gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.
İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan da şöyle konuştu:"Bu ülkeye hizmet edecek olan tek parti AK Parti'dir. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. İlimize hizmetlerin yanı sıra teşkilatımızın da çalışamlarını yerine getirmeye çalışıyoruz. Üyelik çalışmalarımızı il genel meclisi üyesi arkadaşlarımızla sürdürüyoruz. Gerçekleştirilen danışma meclisinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, ilçe başkanımız Mustafa Alkayış ve ilçe yönetimine teşekkür ediyorum."

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA