Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 21-11-2020 16:55

Kahta’da sınava girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım

Adıyaman’ın Kahta ilçe Belediyesi hafta sonu yapılacak KPSS ortaöğretim sınavına girecek olan öğrencilere ve ailelerine ücretsiz ulaşım desteğini verecek.

Kahta’da sınava girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kahta Belediyesi olarak, sınava girecek öğrencilerimizin başarısı için gerekli tedbirlerin alınacağını ifade etti.

"Sınav saatinde okul çevrelerinde süren çalışmaları durduracağız"

Sınav saatinde bir rahatsızlık vermemek adına belediye hoparlörlerinden herhangi bir anons ve ilanın yapılmayacağını belirten Turanlı, şunları kaydetti:

"Sınav merkezleri olan okulların etrafında varsa devam eden hizmet çalışmamız sınav saatleri süre zarfında rahatsızlık vermemek adına çalışmayı durduracağız. Öğrencilerimizin sınav merkezlerine ulaşabilmelerine kolaylık sağlamak amacıyla sınav süresi zarfında öğrencilerimiz belediyemize ait şehir içi ulaşım öğrencimiz ve kendisine refakat eden ailelerine ücretsiz ulaşım hizmeti vereceğiz. Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çıktığımız bu yolda, gençlerimize, geleceğin yeni nesillerine hizmet etmeye devam edeceğiz. Sınava girecek olan tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar dilerim."

Kaynak : PHA@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA