Güncel
Giriş Tarihi : 23-11-2020 15:55

Başkan İnan’dan Öğretmenler Günü mesajı

Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan 24 Kasım Öğretmenler günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.

Başkan İnan’dan Öğretmenler Günü mesajı

İnan, mesajında, "Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın bedensel, zihinsel, duygusal, sosyal ve toplumsal açıdan gelişiminin anne ve babalarından sonra en büyük destekleyicileri öğretmenlerimizdir."dedi.

Dünyanın en kutsal mesleklerinden biri olan öğretmenliğin fedakarlık isteyen ancak sevgi ve sabır ile yürütülebilecek bir meslek olduğunun altını çizen İnan, şu ifadelere yer verdi:

"Gelişmiş ve kalkınmış ülkelerin temel özelliğine baktığımızda, eğitimde başarılı olduklarını görmekteyiz. Eğitimde başarının anahtarı ise öğretmenlerdir. Öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gelişmiş ve aydınlık bir Türkiye hedefinde, milli ve manevi değerlerimizi, doğru insan ve vatandaş olmayı, Cumhuriyet değerlerini, vatan ve millet sevgisini öğreten, çağın gerektirdiği bilgi düzeyine ulaştıran en büyük ışığımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, aydınlık bir geleceği hep beraber inşa edeceğimize olan inanç ile tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA