Güncel
Giriş Tarihi : 03-12-2020 17:10

Sosyal medyadan engellilere müzik ziyafeti - Videolu Haber

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Adıyaman Şube tarafından engellilere yönelik sosyal medya üzerinden müzik dinletisi yapıldı.

Sosyal medyadan engellilere müzik ziyafeti - Videolu Haber

Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Adıyaman Şubesi tarafından '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' nedeniyle Müzik Öğretmenli Seda Aydın ve müzik grubu eşliğinde sosyal medya üzerinden engellilere yönelik müzik şöleni gerçekleştirildi.

Şölende, konuşan Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Adıyaman Şube Başkanı Sosyal Hizmet Uzmanı İbrahim Halil Aydın, "Engellilerin sağlık, eğitim, sosyal ve çalışma hakları konusunda konuşacak çok şey var. Bugün konuşacak kişi, kurum olacak. Adıyaman Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği olarak biz bugün çok konuşmayacağız sadece engellilerimizin o güzel gönüllerine dokunacağız. Özellikle her kriz döneminde en çok etkilenen gruplar dezavantajlı gruplardır. Bu pandemi döneminde de etkilenen gene engellilerdir. Bu dönemde evden çıkamayan, çalışamayan engelliler için 'Evde konser' dediğimiz müzik dinletisi hazırladık. Seda Aydın hocamızın müzik grubu bize eşlik edecek. Aynı zamanda bu müzik grubunun bize katacağı anlam grubun içinde bize eşlik edecek engelli bir arkadaşımızın oluşu. Biz buradan engellilerin sağlık, eğitim, sosyal ve çalışma haklarının düzeltilmesini istiyoruz. Umarım güzel bir müzik dinletisi olur. Seda Aydın hocamıza ve müzik grubuna teşekkür ederiz."dedi.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA