Güncel
Giriş Tarihi : 09-12-2020 17:54

Başkan Bozan'dan '10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü' mesajı

AK Parti Merkez İlçe Sosyal İşler Başkanı Figan Bozan, '10 Aralık Dünya İnsan hakları Günü' nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Bozan'dan '10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü' mesajı

İnsanlığın aradan geçen uzunca yıllardan sonra ulaşabildiği demokratik ve çağdaş uygarlık düzeyinde demokrasi, hukukun üstünlüğü ve insan hakları kavramlarının temel evrensel değerler olarak öne çıktığına işaret eden Bozan, "Demokrasi ve hukuk devleti anlayışının ilk sırada olduğu demokratik ve çağdaş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de bireyin güvenliği ve insan haklarına büyük önem verilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, gerek yurtta gerekse dünyada barışı tesisi, temel hak ve özgürlüklerin korunmasında önemli adımlar atmış ve atmaya da devam etmektedir."dedi.

'İnsan Hakları Günü'nün insanlığa ve Türk milletine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden Bozan, "Ülkemizi ve dünyayı etkisi altında Covid-19 salgınının bittiği, insanların, çocukların ölmediği, anne, babaların gözyaşlarının dindiği, depremlerin sona erdiği, yangınların söndüğü bir dünyaya adımın atıldığı ilk gün olmasını dilerim." Şeklinde konuştu

 

Kaynak : PHA


@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA