Analig Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Cumhuriyet Spor Salonu ve Belediye Spor Salonunda 3 gün süren Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup müsabakaları sona erdi.

Analig Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Kız takımı Kilis, Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Siirt, Adıyaman, Hakkâri, Gaziantep ve Mardinilleri  Erkek takımı ise Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Kilis, Diyarbakır, Mardin ve Siirt illerinin 3 gün boyunca süren kıyasıya rekabetin sonunda grup müsabakaları sona erdi. 
Müsabakalara erkekler ve kızlar kategorisinde katılan Adıyamanlı sporcular rakiplerini farklı skorlarla mağlup ederek yarı finale katılmaya hak kazandılar.
Kızlar Grubu
A Grubu: Birinci Diyarbakır, İkinci Batman B Grubu: Birinci Gaziantep, İkinci Mardin C Grubu: Birinci Adıyaman, İkinci Şanlıurfa illeri yarı finale katılmaya hak kazandılar.
Erkekler Grubu
A Grubu: Birinci Gaziantep İkinci Batman Üçüncü Adıyaman B Grubu Birinci Mardin, İkinci Siirt, Üçüncü ise Diyarbakır illeri yarı finale katılmaya hak kazandılar.
Müsabakalar sonunda bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Üç gün boyunca süren bu maratonun sonuna geldik. Tüm sporcular iyi mücadele ettiler. Umarım çevre illerden gelen sporcular da misafirperverliğimizden memnun kalmışlardır. Güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Hiç bir aksilik yaşanmadan sona erdi. Sporcularımızı illerine uğurladık. Turnuvadan da Adıyamanlı sporcuların birinci gelmesi de bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyor, yarı final müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Kaynak : PHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi