Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 27-12-2020 19:52   Güncelleme : 27-12-2020 19:52

Hayırsever Karadeniz’den Besnili öğrencilere ayakkabı yardımı

Adıyaman'ın Besni ilçesinde, Besni Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından başlatılan "Çocuklar Üşümesin" kampanyasına destek veren Besnili Avukat Cantekin Karadeniz, ilçedeki çeşitli okullardaki öğrencilere toplamda 150 çift ayakkabı yardımında bulundu.

Hayırsever Karadeniz’den Besnili öğrencilere ayakkabı yardımı

Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından her yıl yapılan “Çocuklar Üşümesin” kampanyasına Besni’nin hayırsever avukatlarından Cantekin Karadeniz tarafından anlamlı bir destek yapıldı.

4. Etap TOKİ konutları içerisinde bulunan Fatih Sultan Mehmet İlkokulunda yapılan ayakkabı dağıtım törenine Avukat Cantekin Karadeniz’in yanı sıra ADD Besni Şube Başkanı Abdurrahman Erol Özbay, Akif Bahçeci, Ali Erdemoğlu Mahallesi Muhtarı Mustafa Yalçın, Yukarı Sarhan Mahalle Muhtarı Haci Uçar, okul yönetimi, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Ayakkabı dağıtım töreninin ardından konuşan ADD Besni Şube Başkanı Abdurrahman Erol Özbay, "Her yıl Atatürkçü Düşünce Derneği olarak düzenlediğimiz "Çocuklar Üşümesin" kampanyasına bu yıl arkadaşımız Cantekin Karadeniz anlamlı bir destekte bulundu. Birkaç tane daha okulumuz var orada da dağıtımlar yapacağız. Bu yardımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

"Umudumuz ilçemizde hiçbir ihtiyaç sahibi kalmamasıdır"

Avukat Cantekin Karadeniz ise, "Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize bu soğuk kış günlerinde destek olmak amacıyla böyle bir yardım yapmak istedik. Bunu da Atatürkçü Düşünce Derneği'nin her yıl düzenlediğini “Çocuklar Üşümesin” kampanyası dahilinde yapma kararı aldık. Çeşitli okullarda okul yönetiminin tespit ettiği ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bu ayakkabıların dağıtımını yaptık. Dileğimiz ve umudumuz ilçemizde hiçbir ihtiyaç sahibi kalmamasıdır ama var oldukça da bizler de elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz."şeklinde ifade etti.

Kaynak : PHA


@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA