Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 16-01-2021 16:40

Vali Çuhadar'dan İnlice Beldesine ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, çeşitli ziyaret ve programlar ile sorun ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla Sincik ilçesine bağlı İnlice Beldesini ziyaret etti.

Vali Çuhadar'dan İnlice Beldesine ziyaret

Vali Mahmut Çuhadar’ı İnlice Beldesinde Sincik Kaymakamı Batuhan Bingöl, İnlice Belediye Başkanı Abubekir Ümürhan ve İnlice halkı karşıladı. 

Karşılama sonrası Belediye binasına geçen Vali Mahmut Çuhadar, İnlice Belediye Başkanı Abubekir Ümürhan’ı ziyaret ederek, Belediyenin Belde merkezinde yürüttüğü faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi alıp, Başkan Ümürhan’a çalışmalarında başarılar diledi. 

Belediye ziyareti sonrası, İnlice halkıyla bir süre hasbihal eden Vali Mahmut Çuhadar, vatandaşların halini ve hatırını sorarak sorun ve taleplerini dinledi. 

Belde merkezindeki temaslarının ardından geçtiğimiz yıl Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden evleri etkilenen İnlice Beldesine bağlı Çükan Mahallesine geçen Vali Mahmut Çuhadar, burada afet konutlarının yapılacağı arazide incelemelerde bulundu. 

Her fırsatta İlçeleri, Beldeleri ve Köyleri ziyaret ederek vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini bizzat kendilerinden dinlemeye her zaman özen gösterdiklerini kaydeden Vali Çuhadar, şunları kaydetti:

Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde beldelerimizde ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızla hasbıhal edip, onların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek mevcut imkanlar ölçüsünde ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz. Bizler Devlet olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda, köylerimizin yaşam standardını daha da yükseltmek için gayret göstermeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız şundan emin olsun ki, onlar rahat değilken bizim rahat olmamız söz konusu olamaz. Vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için hep birlikte yılmadan, yılgınlık göstermeden, aşkla, şevkle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü devlet, millete hizmet için vardır ve aziz milletimiz her şeyin en iyisine layıktır. Biz millet  ve devlet olarak  birlik ve dirlik içinde olduğumuz sürece tüm sıkıntılarınızı en kısa sürede atlatacağımıza inancım tamdır."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA