Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 17-01-2021 14:46

Kahta Hayvan Barınağına röntgen cihazı hibe edildi

Adıyaman'ın Kahta Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevine, tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde röntgen cihazı hibe edildi.

Kahta Hayvan Barınağına röntgen cihazı hibe edildi

Haytap & Koza yönetim işbirliğiyle, Kahta Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevine hibe edilen Hasvet 838R röntgen cihazı ile hayvanlar daha iyi tedavi edilebilecek.

Kahta Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinden sorumlu Veteriner Hekimi ve Haytap Adıyaman Bölge sorumlusu Veteriner Hekim İbrahim Arıtay, "Haytap Federasyonu & Koza Yönetim Işbirliğine, Malatya Haytap Bölge sorumlusu Filiz Yenier Erdem ve Malatya Yeşilyurt Belediyesi Veteriner Işleri Müdürü sayın Abuzer Karataş’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

Hayvan ve doğa sevgisinin önemine dikkat çeken Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı ise, “Vicdandan uzak, yüreğinde doğa ve hayvan sevgisi olmayanların, insanlığa hizmet noktasında da yeterli ve başarılı olamayacağı aşikardır. Barınağımızın önemli ihtiyaçlarından biri olan röntgen cihazını hibe eden Haytap & Koza Yönetim işbirliğine belediyemiz ve tüm hayvan severler adına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA