Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 18-01-2021 17:36

Gelecek Partisi Adıyaman İl Teşkilatı, Özdağ saldırısını kınadı

Gelecek Partisi Adıyaman İl Teşkilatı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın Ankara'da evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıya uğramasını kınadı.

Gelecek Partisi Adıyaman İl Teşkilatı, Özdağ saldırısını kınadı

Gelecek Partisi Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, parti binasında yapılan basın açıklamasında, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdag'a evinin önünde cuma namazına giderken yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını bildirdi.

"Sonuna kadar takipçisi olacağız"

Dimez, açıklamasına şöyle devam etti:

"Hayat mücadelesi aziz milletimize hizmet etmekle geçmiş bu uğurda hapis yatmış ve bedel ödemiş bir devlet adamı olan, üç dönem boyunca TBMM çatısı altında görev yapmış başkanımıza evinden cuma namazına gitmek için çıktığında kimliği belirsiz kişiler tarafından planlı ve kasten öldürmeye yönelik yapılan saldırı sadece bizlerde değil milletine ve ülkesine yürekten bağlı tüm halkımızın vicdanında derin bir üzüntü yaratmıştır.

Gelecek Partisi olarak dün itibariyle yakalanan faillerin ve varsa şayet onlarla işbirliği içerisinde olan kişi veya kişilerin adalet önünde hesap  vermesinin sonuna kadar takipçisi olacağız. Bu ve benzer saldırılar ülke siyasetine adeta bir güneş gibi doğan Gelecek Partisini ve ona gönül veren memleket sevdalılarını asla yıldıramayacaktır. Ülkemizin refahı ve huzuru için aziz milletimizin her türlü menfaati için demokratik platformlarda siyasi mücadelemizi azimle sürdürmeye kararlıyız. Bu vesile ile Selçuk Özdağ başkanımıza ve geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan  Yenicag Gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu'na ve KRT programcısı Afşin Hatipoğluna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA