Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 28-01-2021 13:36

Başkan Sümer: Yollarımızdaki sorunları çözüme kavuşturuyoruz

Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Sis ve teknik ekibi Adıyaman'ın Besni ilçesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Sümer: Yollarımızdaki sorunları çözüme kavuşturuyoruz

Ziyarette, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Sümer, AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Öztürk, Haci Arslan, Emin Soydan Doğru, Salih Çakır ve Murat Güner hazır bulundu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti Besni İlçe Başkanı İsmail Sümer,şunları ifade etti:

"Göreve geldiğimiz günden buyana ilçemizin sorunlarını tespit ederek bir bir çözümleme gayreti içerisindeyiz. Özellikle ilçemizde büyük bir sorun haline gelen yollarımızla ilgili bir takım girişim ve ziyaretlerde bulunmuştuk. Geçtiğimiz hafta sonu Adıyaman'a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na sorunlarımızı iletmiştik. Sayın Bakanımızın talimatları sonrası Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Sis ve teknik ekibi Besni’ye geldi. İlçemizdeki sorunlu olan yollarda teknik bir gezi yaptık. Trafik açısından tehlike arz eden, kaza kara noktası olarak tabir edilen muhtelif noktaları gezerek, yollarda yapılacak düzeltmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Özellikle, 32 köy, 24 mezra ve 2 beldenin bağlantı yolu olan Besni-Üçgöz-Beşyol, Sarıyaprak-Suvarlı, Tetirli-A.Söğütlü-Çakırhöyük, Besni Viyadüğü, Besni-Gölbaşı, Besni-Adıyaman yolu 1 km’lik kalan yol yapımının bitirilmesi, Karagüveç köyü kavşak bağlantısının yapılması ve Köseceli merkeze kavşak yapılması konusunda taleplerimizi tekrardan ilettik."

İlçemizin bu önemli sorununa göstermiş oldukları ilgi alaka nedeniyle, başta Sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu olmak üzere, GMDK Başkanımız Sayın Ahmet Aydın ve Adıyaman Milletvekillerimize, Karayolları Genel Müdürümüz Sayın Abdulkadir Uraloğlu’na, Karayolları 8. Bölge Müdürümüz Sayın Ökkeş Ceylan’a, ilçemizde incelemelerde bulunan Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Sis ve teknik ekibine ve Adıyaman Karayolları 87. Şube Şefi Emrullah Metin’e teşekkür ediyorum." dedi. 

Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Sis ise, sorunlu olan bölgelerde incelemelerde bulunduklarını, tespit edilen noktaların koordinatlarının alındığını ve teknik çalışmalara en kısa sürede başlayacaklarını dile getirdi.

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA