Advert Advert

Hokey Sporcularına Malzeme Desteği

10 – 13 Şubat 2016 tarihleri arasında Amasya ilinde yapılacak olan 16 Yaş 2.Liğ Yükselme Müsabakası öncesi Hokey takımı Sporcuları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcıyı ziyaret etti.

Hokey Sporcularına Malzeme Desteği

Adıyaman’da ilk kez kurulan Hokey Takımı Spor tesislerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Adıyaman’da tüm spor dallarında faaliyet gösterebilmek için çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Bağcı,” Bizler tüm tesislerimizde özellikle farklı branşlarda sporcular yetiştirebilmek için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Artık Adıyamanlı gençlerimiz Hokey ’de hünerlerini sergiliyor. Türkiye Hokey Federasyonunun 10 – 13 Şubat 2016 tarihleri arasında Amasya ilinde yapılacak olan 16 Yaş 2.Liğ Yükselme Müsabakalarına da ilimizden katılım sağlayacağız. Hokey takımlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Umut ediyorum ki en kısa zamanda takımımız 2. Lige yükselerek başarılarına devam eder.” dedi.
Adıyaman'da Hokey sporunun yaygınlaştırılması anlamında sporculara malzeme, kaleci için elbise olmak üzere destekte bulunacaklarını belirten İl Müdürü Bağcı, sporculara Bakanlığın atkılarından hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak : PHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret