Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-02-2021 13:54

Gölbaşın'da kar temizleme çalışmaları aralıksız sürüyor

Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İlçe Özel İdare ekipleri tarafından yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan köy yollarında aralıksız bir şekilde kar temizleme ve yol açma çalışmaları devam ediyor.

Gölbaşın'da kar temizleme çalışmaları aralıksız sürüyor

Kaymakam Mutlu Köksal, köy yollarını vatandaşların hizmetine tekrar sunmak üzere ve ulaşıma elverişli hale getirmek üzere yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

Köksal, çalışmalara yönelik yaptığı açıklamasında, “Özellikle dün gece başlayıp sabaha kadar yoğun bir şekilde yağan kar yağışı ile birlikte köy yollarımızda kapanmalar meydana geldi, İlçe Özel İdare Ekiplerimiz ve Köylere Hizmet Götürme Birliği personellerimiz köy yollarımızı ulaşıma açmak üzere yoğun bir çaba göstermektedir. Şuan itibariyle kapanan 19 köyümüzün yolunu ulaşıma açtık, 11 köyümüzde ise çalışmalarımız devam etmektedir. Kısa bir süre içerisinde de kalan  11 köyümüzdeki kar temizleme çalışmalarımızı tamamlayıp yollarımızı tekrar vatandaşlarımızın hizmetine sunup ulaşıma elverişli hale getirmeyi planlıyoruz.”ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA