Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-02-2021 17:48

Kahta Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'nden Tunçmen’e ziyaret

Adıyaman Kahta İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Başkanı Abdulbaki Kuştepe ve ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen’i ziyaret ederek çocukların eğitimine yönelik projeleri hakkında bilgi verdi.

Kahta Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'nden Tunçmen’e ziyaret

Gençlik Koordinatörlüğü Başkanı Abdullah Kuştepe, burada yaptığı konuşmasında geleceğin teminatı olan çocukların en iyi şekilde yetişmelerine yardımcı olmak istediklerini belirterek çocukların eğitimine katkıda bulunarak destek olmak istediklerini belirtti.

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, yarının büyükleri olan çocukların erdemli, düşünebilen, düşündüğünü faaliyete geçirebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı bireylerin yetiştirilmesi konusunda  Kuştepe ve ekibiyle istişarelerde bulunuldu.

Geleceğe dair yapılan en büyük yatırımın eğitime yönelik yapılan yatırımların olduğunu kaydeden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, Kahta İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Başkanı Abdulbaki Kuştepe ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA