Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 04-02-2021 19:00

AGC’den Dağtekin’e ziyaret

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üyeleri AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AGC’den Dağtekin’e ziyaret

AK Parti İl Başkanlığı kongre sürecinde güven tazeleyerek yeniden il Başkanlığına seçilen Mehmet Dağtekin’e hayırlı olsun ziyaretine Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Adıyaman Temsilcisi Mehmet Cihan Akbilek, AGC ikinci Başkanı Selahattin Alptekin, AGC Muhasibi Mehmet Toprak ve Yılmaz Çoban katıldı.

Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyaret son derece samimi havada geçti.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya; yeniden il başkanlığına seçilen Dağtekin ve ekibine başarılar dileyerek, seçilmiş kişilerin basınla iyi ilişkiler kurmasının önemli olduğuna değindi.

Dişkaya, "Basın mensupları olarak ilimizin sorun ve sıkıntılarını çözüm noktasında dile getireceğiz siyasilerde ilimiz için elinden geleni yapacaktır. Adıyaman’da proje merkezi eksiğimiz vardır Sivil toplum örgütleri artık koltuklarından kalkıp projeler üretmeli." dedi.

İGF Adıyaman Temsilcisi ve AGC İkinci Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ise, "Basın mensupları olarak siyasilerimizle, sivil toplum örgütlerimizle ortak hareket edip sevdamız Adıyaman diyeceğiz. Kongrede güven tazeleyerek yeniden AK Parti il Başkanlığına seçilen Mehmet Dağtekin ve yönetimine başarılar diliyorum."dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak da, "Adıyaman basınını yakından takip ediyoruz. Basınımızın yapmış olduğu tüm haberleri dikkate alıp gereken ne ise onları yapıyoruz. Adıyaman Milletvekilleri olarak telefonlarımız yirmi dört saat açık bizleri arayan kim olursa olsun mutlaka dönüş yapıyoruz elimizden geldiği kadar vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm buluyoruz."şeklinde ifade etti.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise AGC yönetimi ve üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Basın bu memleketin gözü kulağı Basın mensuplarımızı her zaman önemseyip yazdıklarını dikkate alıyoruz. Hepimizin sevdası Adıyaman." dedi.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA