Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-02-2021 17:44

Besni Rehberlik ve Araştırma Merkezinin 'Anız' isimli dergisi ilk sayısı yayında

Adıyaman'ın Besni İlçesinde Besni Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan “Anız” isimli dergisinin ilk sayısı yayımlandı.

Besni Rehberlik ve Araştırma Merkezinin 'Anız' isimli dergisi ilk sayısı yayında

Besni Rehberlik ve Araştırma Merkezince yapılan açıklamada, özel eğitim sürecinde öğrenci, öğretmen ve ailelere destek olabilmek ve özel eğitim konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan “Anız” isimli derginin ilk sayısının çıktığı bildirildi.

Özel eğitim gereksinimi bulunan öğrencilere yönelik hazırlanan dergide makaleler, bulmaca ve oyunların yer aldığı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Dergimizin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler, emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ederiz. Ayrıca salgın döneminde rehberlik faaliyetlerinin nitelikli sürdürülmesi için, Rehberlik Hizmetleri ve Danışma Komisyonunda aldığımız karar gereği, Besni Rehberlik ve Araştırma Merkezimizce: Dipnot, Adıyaman Rehberlik ve Araştırma Merkezimizce: Patika, Kâhta Rehberlik ve Araştırma Merkezimizce: Cendere adlı dergilerimiz de düzenli olarak çıkarılmaktadır.”

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA