Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 28-02-2021 15:08

Alitaşı Mahallesi de ‘Mahalle Bahçesi’ne kavuştu

Daha yeşil bir Adıyaman için yoğun bir gayret ortaya koyan Adıyaman Belediyesi, daha önce Cumhuriyet ve Sümerevler mahallelerinde başlattığı ‘Mahalle Bahçeleri’ projesini şimdide Alitaşı Mahallesinde hayata geçirdi.

Alitaşı Mahallesi de ‘Mahalle Bahçesi’ne kavuştu

‘Yeşil Adıyaman’ projesi ile şehri bu bahar mevsiminde yemyeşil bir renge bürümeyi hedefleyen Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, proje kapsamında başlattığı ‘Mahalle Bahçeleri’ sayısını da her geçen gün arttırıyor.

Daha önce Cumhuriyet ve Sümerevler mahallelerinde bulunan deprem toplanma alanlarına ağaçlar dikerek ‘Mahalle Bahçesi’ne dönüştüren Adıyaman Belediyesi, benzer bir çalışmayı şimdi de Alitaşı Mahallesinde gerçekleştirdi.

Alitaşı Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcıları Şerif Ayaz ile Ramazan Oruç, sorumlulardan bilgi aldı.

Ağaçlandırma çalışmalarının tamamlanması ile mahalleye güzel bir bahçe kazandırılacağını söyleyen yetkililer, projeyi diğer mahallelerde de sürdüreceklerini müjdeledi. Mahalle sakinleri ise ağaçlandırma çalışmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA