Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-03-2021 11:32

Şehir içi trafiği 'yeşil dalga' sistemiyle rahatlayacak

Adıyaman Belediyesince, şehir içi trafik akışını rahatlatacak 'yeşil dalga' uygulaması çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Şehir içi trafiği 'yeşil dalga' sistemiyle rahatlayacak

Adıyaman’ın temel sorunlarını ortadan kaldırmak için her alanda büyük gayret ortaya koyan Adıyaman Belediyesi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Özellikle halkın büyük problem yaşadığı trafik konusunda yaptığı çalışmalarla sorunu minimuma indirmeyi hedefleyen Adıyaman Belediyesi, yapımı kısa süre önce tamamlanarak kullanıma açılan 3. Çevreyolu’ndaki trafik sorununu çözecek önemli bir çalışmayı hayata geçiriyor.

Kullanıma açıldıktan sonra yoğun bir şekilde kullanılan 3. Çevreyolu’ndaki trafiğin aksamaması için yeşil dalga çalışmalarına başladıklarını belirten Zabıta Müdürlüğü Trafik Amirliği yetkilileri, çalışmalarda sona yaklaştıklarını dile getirdi.

Sürücüler de son dönemlerde yoğun bir şekilde kullanılan yolda uygulamaya konulacak olan yeşil dalga sisteminin yerinde olacağını ifade ettiler.

 

Kaynak : PHA
@
Ahmet Çavuş 1 ay önce
3. Çevre yolundaki yoğunluğun farkında olmanız sevindirici. Sürücü kursu çalışmalarını daha az yoğun bir alana yönlendirmek de trafiği rahatlatacak önlemlerden biridir kanımca. Ya da en azından mesai başlama ve bitiş saatlerinde trafiğe çıkmasalar.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA