Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-03-2021 10:42

İş adamı Mulhan, TDP Kahta İlçe Başkanı oldu

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Türkiye Değişim Partisi’nin (TDP) Kahta İlçe Başkanlığına İş adamı Abdullah Mulhan atandı.

İş adamı Mulhan, TDP Kahta İlçe Başkanı oldu

İstanbul’un Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül başkanlığında kurulan Türkiye Değişim Partisi’nin Adıyaman’ın Kahta İlçe Başkanlığına iş adamı Abdullah Mulhan getirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli isimlerinden olan Mustafa Sarıgül, partiden ayrılarak yeni bir siyasi hareket başlattı. Kısa bir süre önce kuruluşu tamamlanan Türkiye Değişim Partisi, teşkilatlanma çalışmalarını ülke genelinde sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında Kahta’da, çeşitli sivil toplum örgütlerinde aktif bir şekilde yer alan iş adamı Mulhan, Türkiye Değişim Partisi’nin Kahta İlçe Başkanlığına getirildi.

Birlik ve beraberlik çağrısı yapan TDP Kahta İlçe Başkanı Abdullah Mulhan, "Memleketimiz için siyasetle uğraşmamız gerektiğine inandığım için Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün önderliğinde Türkiye Değişim Partisi Kahta İlçe Başkanı olarak ilçemize ve ülkemize hizmet edeceğim. Mutlu ve huzurlu yarınlar için Türkiye Değişim Partisi olarak birlik ve beraberlik içinde siyasetin çıtasını yükselterek güzel hizmetler yapmak için mücadele edeceğiz.” dedi.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA