Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 05-03-2021 07:38

Okuduğu İstiklal Marşı ile duygusal anlar yaşattı - Videolu Haber

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen “Anadolu Gönül Yolu-81 Genç 81 Bayrak” projesi kapsamında Şanlıurfa’dan yola çıkan ay yıldızlı şanlı Türk Bayrağının Adıyaman'daki teslim töreninde duygusal anlar yaşandı.

Okuduğu İstiklal Marşı ile duygusal anlar yaşattı - Videolu Haber

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen “Anadolu Gönül Yolu-81 Genç 81 Bayrak” projesi kapsamında Şanlıurfa’dan yola çıkan ay yıldızlı şanlı Türk Bayrağı Adıyaman Valiliğinde teslim alındı.

Adıyaman Valili salonunda düzenlenen Türk Bayrağı'nın teslim töreninde Türk milletinin bağımsızlığa ve kutsal değerlerine olan inancını destanlaştıran ve tarihi bir şahlanışın müjdecisi olan İstiklal Marşı’nın,10 kıtasını dizlerinin üzerine çökerek duygu yüklü ses tonu ve mimikleriyle başarıyla okuyan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Adıyaman Çocuk Evleri Sitesinde kalan Leyla Yağmur Aydın, duygusal anlar yaşattı.

İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını ezbere okuyan genç kız Vali Mahmut Çuhadar’dan büyük alkış aldı. 

Vali Çuhadar, milletimizin vatan tutkusunu, bağımsız yaşama kararlılığını ve mukaddesatına verdiği önemi abideleştiren istiklal zaferimizin sembolü olan İstiklal Marşı’nı ezbere okuyan Leyla Yağmur Aydın’ı tebrik etti.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA