Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 08-03-2021 09:10

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'ün, kadınlar günü kutlaması

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğünde kadın çalışanları birimlerinde ziyaret ederek karanfil takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Alagöz'ün, kadınlar günü kutlaması

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan kadın çalışanları birimlerinde ziyaretti.

Alagöz, kadın personellerin kadınlar gününü kutlayarak karanfil takdim etti.

Kadına yönelik şiddetin her türlüsüne karşı çıkmanın toplumun ortak sorumluluğu olduğunu dile getiren Alagöz, şunları kaydetti:

"Toplumun ve değerlerimizin en önemli temsilcisi olan kadınların hayata sundukları katkı paha biçilemez. Aileden başlayarak hayatımızın her anında ve alanında var olan kadınlarımız, sevgileri, emekleri ve özverileriyle toplumumuzun temel yapı taşını oluşturmaktadırlar. Kadına verilen değer kadim medeniyetimizin ve inancımızın bir gereğidir. Bir toplumun kültür, sanat, eğitim ve ekonomisinde kadınların etkin bir şekilde yer alması o toplumun gelişmesi ve ilerlemesinde en önemli faktördür. Bu duygu ve düşüncelerle, geçmişten günümüze, milletimizin geleceği için canlarını feda eden tüm kadınlarımızı şükranla yâd ediyor, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA