Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-03-2021 10:00

Koronavirüs tedbirlerine karşı broşürlü uyarı

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezinde Kovid-19’a karşı korunma yollarını anlatan broşür vatandaşlara dağıtıldı.

Koronavirüs tedbirlerine karşı broşürlü uyarı

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik ve il müdürlüğü ekibi vatandaşların yoğun olduğu çeşitli bölgelerde koronavirüs ile mücadele kapsamında bilgilendirici broşür dağıtarak vatandaşları koronavirüse karşı tedbirli olmaya çağırdı.

Çarşı merkezindeki esnafa, cadde üzerinde bulunan ve yolda yürüyen vatandaşlara, maske, mesafe ve hijyen konusunda bilgi veren Çelik, koronavirüse karşı çok dikkatli olunması gerektiğini ve kontrollü sosyal hayat kurallarına titizlikle uyulması gerektiğini belirtti. 

Çelik, yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı haritada Adıyaman'ın kırmızı kategoride ve çok yüksek riskli bölgeler arasında yer aldığını anımsatarak, "Bu pozisyon ilimizde normalle sürecini geciktirmektedir.  Bu süreci en iyi şekilde atlatmanın en temel kurallarını bilerek hayatımızda uygulamamız gerekiyor.  Vatandaşlarımızı koronavirüse karşı bilgilendirmek ve koronvirüse karşı alınacak tedbirler konusunda bilgi sahibi yapmak istedik. Bu anlamda hazırladığımız broşürü vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızdan beklentimiz maske, mesafe ve temizliğin vazgeçilmezleri olmasıdır."ifadelerini kullandı.  

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA