Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 10-03-2021 14:18

Alagöz, Besni'de yüz yüze eğitime başlayan okullarda incelemede bulundu

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, yüz yüze eğitime başlayan okulları yerinde görmek ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Besni ilçesinde incelemelerde bulundu.

Alagöz, Besni'de yüz yüze eğitime başlayan okullarda incelemede bulundu

Alagöz'e ziyaretinde Maarif Müfettişleri İl Koordinatörü Atıf Bostancı'da eşlik etti.

Besni ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel tarafından karşılanan Alagöz, Demirel'den yüz yüze eğitim çalışmaları ve okulların eğitim öğretime hazırlıkları hakkında bilgi aldı.

Besni 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesini ziyaret eden Alagöz burada yüz yüze sınava katılmak için okullarına gelen öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Alagöz yaptığı açıklamada, "Yüz yüze eğitime geçtiğimiz ilk haftadan itibaren ilimizdeki birçok ilçe ve köy okullarını ziyaret ederek buralardaki yüz yüze eğitim çalışmalarını ve salgın tedbirlerini yerinde inceleme fırsatı buldum. Çocuklarımız okulları o kadar çok özlemişler ki mutluluklarını gözlerindeki parıltıdan anlayabiliyoruz. Öğretmen odalarına gittiğimde öğretmenlerimizin de aynı duyguları paylaştıklarını görüyorum. Salgın döneminde zor şartlarda çalışan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum."dedi.

Alagöz daha sonra Besni Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi, A.C. Yamazaki Ortaokulu ve Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ardından Erdemoğlu ailesinin, Aysel Erdemoğlu adına yaptıracağı 24 derslikli Anadolu Lisesinin inşaat alanında incelemelerde bulunan Alagöz, Besni ilçe Kaymakamı Nazlı Demir'i ziyaret etti.

Alagöz, Kaymakam Demir'le 2020-2021 yılı eğitim-öğretim faaliyetleri ile Kovid -19 salgını sürecindeki yüz yüze eğitim çalışmaları ve okulların durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA