Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 12-03-2021 16:28

Kahta’da 'Adıyaman’ı Maviye Dönüştürelim' kampanyası başlatıldı

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde “Adıyaman’ı Maviye Dönüştürelim” sloganıyla başlatılan kampanya çerçevesinde 5 bin adet ücretsiz maske dağıtıldı.

Kahta’da 'Adıyaman’ı Maviye Dönüştürelim' kampanyası başlatıldı

Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Kahta ilçe yönetim kurulu üyelerince, “Adıyaman’ı Maviye Dönüştürelim” projesi kapmasında, ilçenin en işlek caddelerindeki esnaf ve vatandaşlara koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 5 bin adet ücretsiz maske dağıtımı yapıldı..

Adıyaman’ı kırmızıdan maviye dönüştürmek için böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini belirten Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Kahta İlçe Başkanı Nihat Fırat, şunları dile getirdi:

“Adıyaman’ımızı maviye dönüştürmek için herkesin üzerine düşen vatandaşlık görevini yerine getirmesi lazım. Biz de bu anlamda ‘Adıyaman’ı Maviye Dönüştürelim’ projesi ile şimdiye kadar 5 bin adet ücretsiz olarak maske dağıtımı yaptık. Dağıtmaya devam edeceğiz. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek inşallah en kısa zamanda Adıyaman’ımız mavi rengine kavuşur. Tabii arzumuz salgının ülkemizden uzaklaşıp tamamen gitmesidir. Koronavirüs salgınını birlik ve beraberlik içerisinde atlatabileceğimize inanıyorum. Federasyon olarak ücretsiz maske dağıtımı yapıyoruz. Vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda da uyarılarda bulunuyoruz.

Bu güzel hizmetin yapılmasında bizleri teşvik eden ve daima yanımızda olan başta Dünya Gençlik Ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanımız Türker Aygündüz’e üye federasyon başkanlarımıza, il ve ilçe temsilcilerimize, Kahta Yönetim Kurulu adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA