Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 14-03-2021 08:50

Başkan Buluş: Sağlımızı bizden çok düşünen tıp insanlarına minnettarız

CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Buluş: Sağlımızı bizden çok düşünen tıp insanlarına minnettarız

CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş, mesajında, "Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği en temel haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi ise nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır."dedi.

"İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, bu kutsal saygın ve onurlu mesleği büyük fedakârlıkla yerine getiren, en güç koşullarda bile özverili olan sağlık çalışanlarını tebrik ediyorum"diyen Buluş, şunları ifade etti:

"Hekimlere duyulan minnettarlığın ifade edilmesinde bu günün önemli bir fırsat olduğuna   "Sağlımızı bizden çok düşünen tıp insanlarına minnettarız. Başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız oldukça zor koşullarda, yoğun gayretle çalışmaktadırlar. Hiç şüphesiz gerçekleştirmiş oldukları bu onurlu çalışmalara insanlık her zaman müteşekkir olmuştur. Büyük Önder Atatürk'ün  “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” sözü buna en iyi örnektir. Değerli doktorlarımıza ve her düzeydeki sağlık çalışanlarına bu zor ama onurlu görevlerinde başarılar diliyor, bu gün aramızda olmayan değerli sağlık çalışanlarını saygıyla anıyorum. Bu anlamlı gününüzü kutluyorum."

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA