Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 15-03-2021 08:04

Adıyaman'da dünya şampiyonları yetişecek

Adıyaman Gençlik ve Spor Müdürlüğünce yaptırılan kısa süre içerisinde hizmete girecek olan Merkez Çok Amaçlı Spor Salonunda yüzlerce sporcu aynı anda spor yapabileceği modern bir bina ile hizmet verecek.

Adıyaman'da dünya şampiyonları yetişecek

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Yakup Taş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış Merkez Çok Amaçlı Spor Salonunda incelemede bulundu.

Adıyaman Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün Kabcami Mahallesinde ek ikmal bedeliyle beraber yaklaşık 21 milyon TL’ye mal olan modern spor tesisi gençlerin spor sevgisine katkı sağlayacak.

Kısa bir sure içerisinde hizmete girecek olan Çok Amaçlı Spor Salonu Adıyaman halka ve gençlere modern bir bina ile hizmet verecek. 

5 adet çok amaçlı spor salonu, 2 adet seminer salonu, 4 adet çok amaçlı derslikler, idari ofisler, bay-bayan soyunma odaları, antrenör odaları, doktor ve revir odalarını bünyesinde barındıran 4 katlı tesiste yüzlerce sporcu aynı anda spor yapabilecek.

Dünya şampiyonalarının yetiştirileceği ve  kısa sure içerisinde hizmete girecek olan Merkez Çok Amaçlı Spor Salonunda gençlerin her türlü spor aktivitesini profesyonel manada icra edebilmeleri için gerekli olan altyapı sağlanacak.

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA