Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 23-03-2021 12:36

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Çelik: Rehavete kapılmayın

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) personeli tarafından Dinamik Denetim Modeli kapsamında denetim gerçekleştirildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Çelik: Rehavete kapılmayın

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesiyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında oluşturulan "Dinamik Denetim Modeli" sürecinde "Haftalık Tematik Denetim Planı" kapsamında Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ASDEP personeli tarafından Adıyaman merkez ve ilçelerinde tematik olarak balıkçı, manav, kuruyemiş, çay ocağı, kafe ve lokantalarda Kovid-19 denetimleri gerçekleştirildi.

"Hayatımızın tekrar normalleşmesi alacağımız tedbirlere bağlı"

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Müdürü Fehmi Çelik, “Koronavirüs ile mücadelede yeni bir dönemde yer alıyoruz. Hayatımızın tekrar normalleşmesi bizlerin alacağı tedbirlere bağlı. Bu sürecin akamete uğramadan devam etmesi kamu kurumu olarak bizlerin gerçekleştireceği denetimler ile vatandaşlarımızın belirlenen kurallara uymasıyla daha etkin bir şekilde sağlanacaktır. Vatandaşlarımızdan beklentimiz Kontrollü Sosyal Hayat Kurallarına uyarak maske,  mesafe ve hijyen konusunda hassas davranarak rehavete kapılmamalarıdır.” dedi.

 

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA