Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 25-03-2021 10:48

Kahta'da maaş protokolü imzalandı

Adıyaman'ın Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası Kahta Şubesi arasında maaş protokolü imzalandı. İlçede faaliyet gösteren bankaların girdiği maaş protokolü ihalesini Yapı Kredi Bankası 3 bin 510 TL bedel ile aldı.

Kahta'da maaş protokolü imzalandı

Yapı Kredi Bankasıyla İmzalanan protokol ile kurum personeli şu haklardan faydalanacak:

"Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan yaklaşık 2 bin 356 kurum personeli 15 Nisan tarihinden itibaren 3 yıl boyunca maaş, ek ders ve diğer ödemelerini alacak.

3 bin 510 TL tutarındaki promosyon ödemeleri 15-30 Nisan tarihleri arasında bir kereye mahsus tek seferde olmak üzere alacak. Ayrıca banka tarafından öğretmenevi ve Kubilay İlkokulu bahçelerinde 2 ATM kurulacak. Ek ders ödemeleri kurumun evrak teslim tarihi itibarıyla aynı gün içerisinde ödenecek. Bankanın İnternet ve mobil hizmet kanalından yapılan havale ile EFT işlemlerinde herhangi bir ücret alınmayacak."

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, imzalanan maaş protokolü hakkında "Personellerimizin menfaatlerini göz önünde bulundurarak 3 yıllık bir protokol imzaladık. Tüm personellerimize hayırlı olsun. Komisyonda görev alan arkadaşlarımıza ve sözleşme sürecinde göstermiş oldukları olumlu yaklaşımı için Yapı Kredi Bankası Kahta Şubesi Müdürü Haydar Hazar'a teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA