Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 04-04-2021 15:26

TVSEN yönetiminden Ankara çıkarması

Televizyon Yayıncıları İşveren Sendikası (TVSEN) Genel Başkanı Mehmet Okan Kaya ve yönetimi sektörün sorunlarını iletmek üzere Ankara'da Cumhurbaşkanı danışmanları ve siyasilerle görüştü.

TVSEN yönetiminden Ankara çıkarması

Televizyon Yayıncıları İşveren Sendikası (TVSEN) Genel Başkanı Mehmet Okan Kaya, Genel Başkan Vekili ve ESTV Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş ile birlikte TVSEN Yönetim Kurulu Üyeleri sektörün sorunlarını iletmek üzere Ankara'da Cumhurbaşkanı danışmanları ve siyasilerle görüştü.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Doç. Dr. M. Mücahit Küçükyılmaz, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Sivil Dayanışma Platformu Genel Başkanı Ayhan Oğan, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ile görüşüldü. 

"Olumlu adımlar atıldı"

Genel Başkan Okan, ziyarete ilişkin görüşmelerde sektörün sorunlarının konuşulduğunu belirterek, TVSEN olarak sıcak karşılandıklarını toplantının verimli geçtiğini ve yapılan temaslarda sektörde yaşanan sorunların çözümleri için olumlu adımlar atıldığını söyledi.

Kaynak : PHA
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA