Advert
Advert

Şampiyon Sporculardan Ziyaret

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 04 – 06 Mart tarihleri arasında Elazığ’da düzenlediği “Genç Erkekler Grokomen Grup Güreş Şampiyonasında” katılan ve altın madalya ile dönen sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hüseyin Yaşar Sarıkaya’yı ziyaret etti.

Şampiyon Sporculardan Ziyaret
Şampiyon Sporculardan Ziyaret
Bu içerik 1564 kez okundu.

Türkiye genelinde 27 ilin katıldığı şampiyonada, İl Müdürlüğüne bağlı güreş sporcularından 55 Kg'da Mustafa Çiftçi ve 96 Kg'da M. Baki Çalğan Grup Şampiyonluğunu elde ederek, Adıyaman’ı gururlandırmayı başardı.

Adıyamanlı güreşçilerin başarısından duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Müdür Vekili Hüseyin Yaşar Sarıkaya, ”Ata sporumuz Güreş, ilimizde gençlerin ilgi gösterdiği ve sürekli artan bir başarı grafiği ile geliştiğini görmek hepimizi çok mutlu ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı güreşçilerimizin bir gün olimpiyatlarda Adıyaman’ı ve ülkemizi temsil ederek mindere çıkacağına inanıyorum. Elazığ ilinde yapılan müsabakalarda elde ettiği başarılardan dolayı altın madalya kazanan genç sporcularımızı kutluyor, onları bu günler için hazırlayan antrenörlerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hüseyin Yaşar Sarıkaya, şampiyon güreşçileri kutlayarak onlara spor malzemeleri hediye edip, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak : PHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelikhan Belediyesinden Yol Tuzlama Çalışması
Çelikhan Belediyesinden Yol Tuzlama Çalışması
Besni'de 76 Firmanın Desteğiyle Tüm Okul Yenilendi
Besni'de 76 Firmanın Desteğiyle Tüm Okul Yenilendi