Advert
Magazin
Giriş Tarihi : 22-03-2016 21:57   Güncelleme : 22-03-2016 21:57

Adıyamanlı Gençler Avrupa'ya Gidiyor

"İlimle Yükselen Medeniyete Yolculuk: Endülüs" Programı kapsamında Gençlik Merkezleri Müdürleri, üyeleri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcıyı ziyaret etti.

Adıyamanlı Gençler Avrupa'ya Gidiyor

Adıyamanlı genç kültür elçilerinin yurt dışı programları kapsamında yapacakları gezi ile ilin tanıtımına katkı sağlayacaklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı,”İlimle yükselen bir medeniyet olarak adlandırılan Endülüs'ün, başta İslam medeniyeti olmak üzere, dünyaya; eğitim, sanat, tıp, astroloji ve birçok alandaki katkısının gençlerimizle yerinde paylaşmak amacıyla; İspanya'nın Malaga, Granada, Kurtuba, Sevilla, Toledo ve Madrid Şehirleri ile Türkiye‘de İstanbul ilini kapsayacak olan "İlimle Yükselen Medeniyete Yolculuk: Endülüs" programı Genel Müdürlüğümüzün koordinesinde 28 Mart-03 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir” dedi.

Bağcı,”Düzenlenecek olan bu faaliyet kapsamında Endülüs Emevilerinin İslam Coğrafyasına kattığı değeri yerinde görecek gençler gezi sonrasında Gençlik Merkezinde bulunan diğer gençlere yeni ufuklar açacak. Adıyaman Kâhta Gençlik Merkezi üyelerinden 4 gencimizi göndereceğiz. Ben kendilerine iyi yolculuklar ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Gölbaşı’nda Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Gölbaşı MYO öğrencilerinden çevre temizliği
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA