Kick Boks Takımı Türkiye 5. Oldu

Adıyaman Üniversitesi Kick Boks Takımı 17-21 Mart tarihleri arasında Muğla Marmaris’te düzenlenen Üniversitelerarası Kick Boks Şampiyonasında 2 Türkiye Şampiyonluğu ve 2 Türkiye üçüncülüğü alarak Türkiye 5.si oldu.

Kick Boks Takımı Türkiye 5. Oldu
Kick Boks Takımı Türkiye 5. Oldu
Bu içerik 1426 kez okundu.

17-21 Mart tarihleri arasında Muğla Marmaris’te düzenlenen Üniversitelerarası Kick Boks Şampiyonasında 68 üniversitenin ve 700 sporcunun katıldığı şampiyonada Adıyaman Üniversitesi üstün bir başarı örneği göstererek Kick Boks erkekler kategorisinde 2 Türkiye şampiyonu ve 2 Türkiye üçüncüsü çıkarttı.

Adıyaman Üniversitesi Kick Boks Takımı gösterdiği bu başarılarla 68 üniversite arasında Türkiye 5.si oldu.
Kazanılan bu başarılar hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, öğrencilere bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederek, şöyle konuştu:

“Üniversite ve Adıyaman olarak bugün gururluyuz. Öğrencilerimiz büyük bir başarı elde ederek Üniversitemizi kick boks şampiyonasında Türkiye beşinciliğine yükselttiler. İki Türkiye şampiyonu ve iki Türkiye üçüncülüğü elde ederek bize bu gururu yaşattılar. Adıyaman’a ve Üniversitemize bu haklı gururu yaşattıkları için, bu başarıları kazandırdıkları için başta antrenörleri Haluk Erdoğan olmak üzere tüm öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gölbaşı'nda Sınıra Giden Askere Sevgi Gösterisi
Gölbaşı'nda Sınıra Giden Askere Sevgi Gösterisi
Kayabaşı, CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
Kayabaşı, CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı