Advert

Besni Belediye Başkanı Öztürk’e Adıyaman'dan Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve Türkiye Petrolleri Bölge Müdürü Salih Bütün, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Besni Belediye Başkanı Öztürk’e Adıyaman'dan Ziyaret
Besni Belediye Başkanı Öztürk’e Adıyaman'dan Ziyaret
Bu içerik 884 kez okundu.

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk beyi makamında ziyaret ederek hem Besni’nin hem Adıyaman’ın ortak sorunlarını konuşmak istedik. İbrahim bey tecrübeli bir belediye başkanı ve daha önceden de belediye başkanlığı yapmıştı. Birşok sorunumuzda ortaktır. Besni ve Adıyaman içerisinde neler yapabiliriz, ortak olarak Ankara’da ne gibi projeleri yürütebiliriz bunları konuşmak için geldik. Hem dost hem de resmi bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. Besni ve Adıyaman açısından faydalı olacağına inanıyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.
Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ise yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev kutlu ağabeyimiz ve Türkiye Petrolleri Bölge Müdürümüz Salih Bütün bey belediyemizi ziyaret ettiler. Belediye Başkanımızla gerek Adıyaman’ın genelini ilgilendiren meseleler, sorunlar ve yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirme görüşmesi ve Besni Belediyesinin, Besni genel sorunlarıyla ve yapılabileceklerle ilgili bir görüşme yaptık. Bu görüşmelerimizi zaman zaman Adıyaman’da ve farklı ilçelerimizde de birlikte görüşüyoruz. Bu görüşmelerimizde birbirimize yapacağımız destekler, katkılar konuşulup görüşülüyor. Bununla ilgili bir eylem planı ortaya konuluyor. Faydalı çalışmaları bu yaz sezonunda ve işlerin yeni hareketlendiği dönemde de birlikte Adıyaman merkezimizde ve Besnimizde, bütün genelimizde birlikte ortaya koyarız diye inanıyoruz ve teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bizleri Adıyaman’a hizmet adına daha güzel günlerde cenabı hak buluştursun.
Türkiye Petrolleri Bölge Müdürümüz Salih Bütün bey, görev süremiz içerisinde sürekli bizlere katkıda bulundular. Gerek asfalt hibesi olsun, gerekse iş makinelerindeki katkıları olsun. Bu gönül ziyaretiyle birlikte aynı zamanda duble yol çalışması kapsamında TP Boru hattını ilgilendiren duble yol kapsamındaki sıkıntının çözümüyle alakalı bir incelemeye de geldiler. İnşallah oradaki hattın deprese edilerek duble yol çalışmasına uyumlu hale getirilmesi konusunda acil bir çalışma yapıp duble yol çalışmamızı bütünüyle tamamlayacağız. Tekrar sayın misafirlerimize teşekkür ediyor, mübarek Regaip kandilimizin Adıyaman’ımıza ve Ülkemize hayrılar getirmesini diliyorum.” 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Besni’de 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber
Adıyaman’da Gaziler Günü Etkinliği - Videolu Haber