Advert
Advert

Taraftar, İl Özel İdarespor’a Destek İstiyor

Adıyaman’ın son yıllarda futboldaki gururu olan Adıyaman İl Özel İdarespor’un gelecek ile ilgili akıbetinin ne olacağını merak eden taraftarlar, illerini Türkiye Kupasında temsil edecek olan takıma destek olunmasını istiyor.

Taraftar, İl Özel İdarespor’a Destek İstiyor
Taraftar, İl Özel İdarespor’a Destek İstiyor
Bu içerik 1197 kez okundu.
Son yıllarda futbolda büyük hezimetler yaşayan Adıyaman’da taraftarlar bu yıl aynı lig ve grupta iki takımının mücadele etmesinin heyecanını ve üzüntüsünü yaşayacak.
BAL Liginde geçen sezon kısıtlı imkanlara rağmen ligde kalmayı başaran ve bu sezon ilimizi Türkiye Kupasında temsil edecek olan Adıyaman İl Özel İdarespor ile ilgili yetkililerden gereğinden fazla duyarlılık beklediklerini ifade eden taraftarlar, “Adıyaman’da bitme noktasına gelen futbolun kurtuluşu İl Özel İdarespor ile bu konuya ciddiyetle yaklaşan birkaç amatör kulübün ellerinde. Yetkililer İl Özel İdarespor’a gerekenden fazla destek vermeli ki bizi gelecek yıllarda profesyonel liglerde bu takım8ımız temsil edebilsin. Bu ilin yöneticilerinin asli vazifeleri arasındadır” diye konuştular.
Türkiye Kupası eleme maçlarında Osmaniyespor ile karşılaşan Adıyaman İl Özel İdarespor’un, ilin gelecek vadeden gençlerinin yetişmesi için büyük bir imkan olduğunu da dile getiren taraftarlar, “Futbol özlemimizi ancak Adıyamanlı gençlerle yola çıkan İl Özel İdarespor giderir. Biz takımımıza ve yöneticilerine inanıyoruz. Yetkililerden de bir an önce bu takım ile ilgili düşüncelerini somutlaştırıp, gerekli takviyeler yapması için destek vermesini bekliyoruz. Eğer bu takıma ciddi bir destek verilirse, borçsuz bir takımla bir üst lige çıkacak olan Adıyaman temsilcisini hiç kimse tutamaz. Gelin el birliğiyle İl Özel İdarespor’umuzu profesyonel lige çıkaralım” dediler.
Taraftar İl Özel İdarespor’a Destek İstiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması