Advert Advert

Hakemlere İstanbul’dan Destek Geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Adıyaman’da görev yapan hakemlere yeni sezon öncesi malzeme yardımında bulundu.

Hakemlere İstanbul’dan Destek Geldi
Hakemlere İstanbul’dan Destek Geldi
Bu içerik 848 kez okundu.
2014-2015 futbol sezonunda görev yapacak olan Adıyaman bölgesi hakemlerinin malzeme ihtiyaçları için İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adıyaman’da görev yapan hakemlere malzeme yardımında bulundu.
Adıyamanlı hakemler ve spor camiası tarafından büyük bir takdirle karşılanan bu yardım ile ilgili birli veren Türkiye Futbol Federasyonu Hakem ve Gözlemciler Derneği Adıyaman Şube Başkanı İsmet Gülbağlar, desteklerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadri Topbaş ve ekibine teşekkür etti.
 
Yardımın hakemlerin motivasyonun artmasına katkıda bulunduğunu vurgulayan Gülbağlar, şunları kaydetti:
 
“İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni sezon öncesi Adıyaman bölgesi hakemlerimize, içerisinde hakem çantası, alt-üst eşofman takımı, alt-üst Isınma T-shirt ve şortu, yağmurluk ve antrenman çorabı bulunan bir yardımda bulunuldu. Hakemlerimize yapılan malzeme yardımı, bizleri onurlandırmış ve hakemlerimizin malzeme sıkıntılarını giderme aşamasında maddi anlamda katkı sağlamış manevi anlamda yeni sezon için moral motivasyonumuzu arttırmıştır. Bu yardımın bizlere ulaşmasında emeği geçen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş’a, her platformda yanımızda olan ve bizleri yalnız bırakmayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü ve TFFHGD Genel Sekreteri Sayın Osman Avcı’ya, TFFHGD Adıyaman Eski Şube Başkanımız Muzaffer Akif Beyaz’a katkılarından ve malzemelerin temini için yaptıkları girişimlerden dolayı TFFHGD Şube Başkanlığımız adına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarım” diye konuştu.

Kaynak: Birlik Haber Ajansı(BHA)
Hakemlere İstanbul’dan Destek Geldi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı